O mně

 

Moje profesní kariéra pizzaře začíná v Praze v roce 2002. Během prvních dvou let jsem prošel kolem deseti pizzerií, kde jsem se naučil dělat pizzu. Znechucen, nekorektními vztahy mezi zaměstnavateli a zaměstnanci jsem našel dobré vztahy v pizzerii Donna, kde jsem pracoval sedm let. Další dva roky jsem pracoval v pizza Coloseum.

V pizzerii Donna jsem rozšířil své pizzařské zkušenosti a v roce 2006 je poprvé z úročil na mezinárodní soutěži v Kolíně nad Rýnem (Německo) . Tam jsem se umístil na třetím místě v kategorii Pizza Freestyle. Také jsem se zúčastnil mezinárodní soutěže v New Yorku (The Americas Plate), kde jsem vyhrál první místo ve freestylu a třetí za nejlepší pizzu.

V roce 2011 jsem se svou pizza show vystoupil v pořadu Československo má talent v Mahenově národním divadle.

Dále jsem se zúčastnil například těchto soutěží: 1. Olimpiade della pizza v Salsomaaggiore Terme 2007, 6° Campionato Nazionale di Pizza Napoli. Také jste mě mohli vidět při freestyleové exhibici na Pizza Festu, který se konal v Praze na Štvanici, nebo na akcích společnosti Food event. V roce 2013 jsem vystopoval na známém food festival Qatar.
Mimo to spolupracuji s Italskou školou pizzy a příležitostně se účastním společných akcí v Itálii.

Od roku 2009 vyrábím SpinningDough – silikonovou pizzu. Produkce čítá desetitisíce kusů a dodává se do celého světa. Jedná se o stoprocentně český výrobek perfektní kvality!

Jsem věřící a aktivní člen Jednoty bratrské v Nové Pace.  Jsem ženatý a mám tři děti.

 

V případě zájmu o pizza akrobatické vystoupení na vaší akci mě můžete kontaktovat. »Více informací«